• Краматорськ, Донецька область, Україна 84313

Українська Біржа Відходів являє собою програмний комплекс (електронний майданчик), що забезпечує основні процедури біржової технології: введення, зберігання, обробку торгової інформації, висновок біржових угод, розрахунок біржових котирувань. 

Біржа забезпечує проведення спеціалізованих біржових торгів у сфері поводження з відходами, визначення найвигіднішої пропозиції за результатами торгів та відповідне документальне оформлення.

Основне призначення Біржі комплексна автоматизація всіх необхідних операцій на торгових майданчиках товарної біржі на базі використання сучасних інформаційних технологій, що дозволяє істотно спрощувати торгово-закупівельні операції і скорочувати терміни їх проведення при неодмінному підвищенні ефективності.

Це можливість для транспортної компанії, фізичної особи, що пропонують послуги перевезення небезпечних вантажів, у формуванні постійних замовлень на перевезення. Участь у біржових торгах надає можливість продати послуги за найбільш вигідною ціною на основі вільної конкуренції.

Всього за кілька хвилин в ході біржових торгів можна узгодити умови біржових угод з одним або з декількома контрагентами, а також оформити всі необхідні для укладення угод документи. Для оформлення біржових угод використовуються біржові форми договорів, що відповідають вимогам чинного законодавства у сфері перевезення небезпечних відходів та покликані мінімізувати фінансові ризики наших партнерів.

Біржа керується принципами активного просування інструментів біржової торгівлі, заснованих на застосуванні можливостей сучасних інформаційно-комунікаційних технологій та електронного документообігу, що сприяє скороченню витрат учасників біржового ринку на проведення торгово-закупівельних операцій і розширення клієнтської бази.