• Краматорськ, Донецька область, Україна 84313

Українська Біржа Відходів являє собою програмний продукт, що забезпечує основні процедури біржової технології: введення, зберігання, обробку торгової інформації, висновок біржових угод, розрахунок біржових котирувань.            

Біржа забезпечує проведення спеціалізованих біржових торгів у сфері поводження з відходами, з відповідним документальним супроводом. Призначена для комплексної автоматизації всіх необхідних операцій на торгових майданчиках товарної біржі на базі використання сучасних інформаційних технологій, що дозволяє істотно спрощувати торгово-закупівельні операції і скорочувати терміни їх проведення при неодмінному підвищенні ефективності.

Спрощення процедури пошуку потенційних замовників послуг. Немає необхідності шукати контрагента за каталогами, довідниками, газетними оголошеннями та в Інтернеті, або здійснювати дзвінки по всіх підприємствах в країні, пропонуючи свої послуги.

Всього за кілька хвилин в ході біржових торгів можна узгодити умови біржових угод з одним або з декількома контрагентами, а також оформити всі необхідні для укладення угод документи. 

Біржа здійснює контроль за виконанням сторонами біржової угоди взаємних зобов'язань за договором. Використовуються ефективні методи фінансового забезпечення (наприклад, біржова застава) та передбачається відповідальність замовників перед контролюючими органами Біржі за невиконання своїх зобов'язань.

Формування прозорого, сприятливого конкурентного середовища для продавців послуг з утилізації.

Електронний майданчик сприяє виведенню з ринку компаній "прокладок", що в свою чергу підвищує потенційний заробіток компаній утилізаторів-ліцензіатів.